KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10267276
nr 1026 7276
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Sign -68, Dans, motivet: 38x54
Kondition: slitage, skador
måndag 21 mars 2016
kl 19:15:10
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)