KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10267276

nr 1026 7276

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, Sign -68, Dans, motivet: 38x54

Kondition: slitage, skador

måndag 21 mars 2016
kl 19:15:10

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)